Proč koupit právě tyto výrobky


Konvice v ČR pouze filtrují a už neřeší žádné další kroky. Například zda-li je voda kyselinotvorná nebo zásadotvorná a jestli je pro tělo oxidační či antioxidační.

Tato Alkalická filtrační konvice pracuje na třech úrovních:

  1. filtruje nečistoty
  2. upravuje pH (mění kyselinotvornou vodu na zásadotvornou)
  3. upravuje ORP (oxidační redukční potenciál vody)

Vědci zjistili, že alkalická voda působí jako antioxidant, brání stárnutí a pozitivně ovlivňuje funkci žaludku a vnitřních orgánů.

Já jsem zjistil, že s alkalickou vodou se mi vrátila energie, přestal jsem bývat nemocný a vydržím aktivně sportovat mnohem déle než jsem byl zvyklý. Dnes již nejsou vyjímkou náctiletí lidé s ledvinovými kameny, třicátníci trpící cukrovkou a o bolestech zad si snad většina lidí myslí, že je to normální.

Uvědome si, že jsme tvořeni vodou, a že zařazením čisté zásadité a vitální vody ozdravíme, skvalitníme a prodloužíme svůj život! Nezapomeň, že každá kapka vody, kterou vypiješ, má přímý vliv na tvou energii, imunitu, kosti, činnost orgánů, metabolismus, mozek a jeho funkce, činnost srdce, kvalitu cév a funkci bilionů buněk.

Už to není tak složité a drahé, nyní je tu možnost za pár korun. To snad stojí za zkoušku. Nikdy není pozdě změnit svůj život k lepšímu.

Co je pH a proč je tak důležité

https://www.alkalizujvodu.cz/clanek-Acido-bazicka-rovnovaha

Co je ORP a proč je tak důležité

https://www.alkalizujvodu.cz/clanek-Co-je-ORP-a-proc-je-tak-dulezite

14mb_2

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 21 e-shop systém banan.cz

Nezapomeň, že každá kapka vody, kterou vypiješ, má přímý vliv na tvou energii, imunitu, kosti, činnost orgánů, metabolismus, mozek a jeho funkce, činnost srdce, kvalitu cév a funkci bilionů buněk. Co dnes vypiješ, budeš mít zítra v krvi. Vybírej si pečlivě, co piješ.

ALKALICKÁ VODA, FILTRAČNÍ KONVICE S KVĚTEM ŽIVOTA, ALKALICKÝ VODNÍ FILTR pH 8-10, ORP až -380 mV, ALKALICKÁ LÁHEV 550 ml