O nás

Od roku 2012 se zabýváme alternativní medicínou. Psychosomatika, detoxikace, paraziti, masáže. Ze svých zkušeností jsme vyvodili toto. Pokud budeš dělat cokoliv se svým zdravím a u toho stále pít kyselinotvornou vodu, tvé možnosti budou velmi omezené a tvůj progres pomalý. Čistá alkalická voda je prostě základ.

Měřili jsme ph tělesných tekutin tisícům lidem a výsledky můžeme shrnout do jedné krátké věty. Čím nižší je jejich ph, tím více mají lidé zdravotních problémů. Tak mnoho pro sebe můžeš udělat jen tím, že začneš pít alkalickou neboli zásaditou vodu. Život je tvořen vodou, lidské tělo více než ze 70%, proto je tak důležité, co piješ.

Lidé velmi záhadně přijali kontaminovanou a znečištěnou vodu za své. Nezajímají se a věří reklamě (re-opakovat, klamy). Mnoho lidí, se kterými jsem pracoval, se ozdravili velmi rychle a krátce po té, co začali pít čistou zásaditou vodu. Voda nás má především čistit, termoregulovat a zajišťovat látkovou výměnu. Tak proč stále pijeme to, co nás překyseluje a zatěžuje? Je tu alkalická voda, čerstvé zeleninové a ovocné šťávy.

Chceme zaplavit Českou republiku zásaditou vodou. Chceme prodloužit a ozdravit život našich příznivců, přátel a kamarádů. Chceme všem říci, že vitální, čistá alkalická voda z naší filtrační konvice může vyřešit mnoho zdravotních problémů a trápení. Nevěříš? Vyzkoušej a budeš mile překvapen.

Nemoc, omezení a zdravotní problémy vznikají v překyseleném a stresovaném těle. Aby tomu tak nebylo, je vhodné pracovat na fyzické i psychické úrovni.

Základní body pro zdravý a dlouhý život

  1. Alkalická voda, ideálně čistá, harmonizovaná a vitální
  2. Čerstvé nechemicky zpracované jídlo
  3. Spánek (probouzet se s úsměvem)
  4. Pohyb, sport (pro radost a zábavu)
  5. Vnitřní klid (mír a harmonie)

 

Oto-warburg-prekyseleni

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 16 e-shop systém banan.cz

Nezapomeň, že každá kapka vody, kterou vypiješ, má přímý vliv na tvou energii, imunitu, kosti, činnost orgánů, metabolismus, mozek a jeho funkce, činnost srdce, kvalitu cév a funkci bilionů buněk. Co dnes vypiješ, budeš mít zítra v krvi. Vybírej si pečlivě, co piješ.

ALKALICKÁ VODA, FILTRAČNÍ KONVICE S ALKALICKÝM VODNÍM FILTREM A KVĚTEM ŽIVOTA, ALKALICKÝ VODNÍ FILTR PH 8-10