Napsali jste nám


Dobrý den,

tak jsem včera udělal pokus na obsah vodíku ve vodě, která byla vyrobena z vody z Vaší konvice a byla nalita do mé láhve. Obsah atomárního vodíku se zněkolikanásobil oproti vodě, bez úpravy, tedy vody, kterou jsem lil do Vaší konvice. Točím o tom video a dávám na své stránky: salon-naturi.cz. Jedná se tudíž o zázračnou kombinaci a už to nikdy nebudu dělat jinak. Vaši konvici jsem dal na své stránky i s odkazem na Vás.


Dobrý deň

V nedeľu popoludní sme si so synom u Vás kúpili na výstave Evolution, krásnu zelenú konvicu. Ešte sme prechádzali inými stánkami a pri aute sme si spomenuli, že sme ju niekde nechali. Zhruba sme vedeli asi kde, tak syn vyštartoval a šiel po nej pátrať. Odložila nám ju milá pani u ktorej sme kupovali čokoládu pre ocina. Tak sme z Vašej konvice mali radosť dvakrát a vlastne trikrát, teraz keď je už v plnom používaní.

Išla z Vašej rodiny neuveriteľná pohoda a láskavosť, a spomenula som si na to už párkrát od vtedy ako sme si ju doniesli domov, tak má Vaša konvica ešte aj túto pridanú hodnotu.

Ďakujem a opatrujte sa. Zuzana


Díky

konvice funguje výborně. Voda má jemnější chuť, diky Petr


Tuto konvici máme a používáme ji každý den. V současné době (dle průzkumů ) byla zjištěna v pitné vodě hrůza nečistot a jedovatých látek – takže jsme moc rádi, že ji máme… doporučuji všem! Bronislava


Já bych už neměnila, voda je nesrovnatelná s jakoukoli jinou konvicí. Nicol


Používám konvice už dlouho a můžu jenom doporučit. Jirka


Voda z nich je velmi chutná. Elizabet


Dobrý den, zakoupil jsem vaší konvici a vřele ji můžu doporučit voda mi chutná mnohem více. Jara


Dobrý den, vodička z vaší konvice je skvělá, potřebuji ještě jednu pro syna. Libuše


U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 16 e-shop systém banan.cz

Nezapomeň, že každá kapka vody, kterou vypiješ, má přímý vliv na tvou energii, imunitu, kosti, činnost orgánů, metabolismus, mozek a jeho funkce, činnost srdce, kvalitu cév a funkci bilionů buněk. Co dnes vypiješ, budeš mít zítra v krvi. Vybírej si pečlivě, co piješ.

ALKALICKÁ VODA, FILTRAČNÍ KONVICE S ALKALICKÝM VODNÍM FILTREM A KVĚTEM ŽIVOTA, ALKALICKÝ VODNÍ FILTR PH 8-10