Limity látek ve vodě

Jak to funguje?

To se takto sejde skupina lidí a řekne si: zkoumali jsme různé nečistoty ve vodě a sepsali jsme limity pro jednotlivé látky rozpuštěné ve vodě. Tyto rozpuštěné látky sice poškozují lidské tělo, ale nezabijí ho. Jen mu vezmou několik let života, způsobují mu nemoci, ale nezabijí ho.

To je vlastně výhodné, lidi nezemřou, ale stále budou potřebovat řešit nějaký zdravotní problém. Proč tedy říkat lidem, že je dobré pít čistou, zásaditou a vitální vodu. Budeme obhajovat limity, které stanovíme a přesvědčíme lidi, že je to všechno v pořádku, když pijí kontzaminovanou vodu.

Pochopme, že čistá voda je H2O (2molekuly vodíku a 1molekula kyslíku). No a když se časem začnou tyto limity překračovat a nedodržovat, tak je posuneme a vysvětlíme lidem, že je to v pohodě, a že je výhodnější do těl vpravovat více nečistot rozpuštěných ve vodě než vynaložit peníze na nové a lepší čističky.

Co z toho vyplívá?

Nikdo nic neudělá za nás! Nikdo nic neudělá za mě! Musím být AKTIVNÍ !!!

Chci čistší vodu? Pořídím si filtraci. Chci zásditou vodu? Pořídím si alkalickou konvici nebo láhev. Chci antioxidační vodu? Pořídím si alkalickou konvici nebo láhev, která upravuje ORP. Chci se sprchovat a koupat v čisté vodě? Pořídím si sprchový filtr. A tak dále a tak dále. Funguje to se vším. Chci kvalitnější a čistší jídlo? Sám si ho najdu. Chci být šťastný? Stvořím si to.

Pro příklad uvedu pár povolených hodnot látek rozpuštěných ve vodě. Co jakože můžu pít. Děkuji za nabídku, mé limity jsou jiné! Nebudu dávat svým dětem, svému miminku, svým láskám 50mg/l dusičnanů, protože někdo napsal, že můžu. Nebudu jim dávat ani 0,05mg/l ropných látek (děkuji za povolení pít malé množství ropy). Nebudu jim nalévat ani 0,2mg/l Tenzidy (jiným slovem saponáty, který usnadňují rozpouštění a odstraňování nečistot, proto se často používají v čistících a pracích prostředcích). Díky za tip, ale až se budu chtít pročistit, dám si třeba chlorellu. Takto bych mohl pokračovat dál a dál. Koho to zajímá více, vygooglujte si kolik je povolený limit třeba legionell.

Tak ještě jednou, děkuji za nabídku, ale já se budu držet svých limitů. Dáme si čistou alkalickou a vitální vodu.

Mirek

Zelena-v-lese

U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 21 e-shop systém banan.cz

Nezapomeň, že každá kapka vody, kterou vypiješ, má přímý vliv na tvou energii, imunitu, kosti, činnost orgánů, metabolismus, mozek a jeho funkce, činnost srdce, kvalitu cév a funkci bilionů buněk. Co dnes vypiješ, budeš mít zítra v krvi. Vybírej si pečlivě, co piješ.

ALKALICKÁ VODA, FILTRAČNÍ KONVICE S KVĚTEM ŽIVOTA, ALKALICKÝ VODNÍ FILTR pH 8-10, ORP až -380 mV, ALKALICKÁ LÁHEV 550 ml